- חדש
![נעל ריצה של אדידס יוניסקס-צ'ילד Runfalcon 2.0 נעל ריצה של אדידס יוניסקס-צ'ילד Runfalcon 2.0](/assets/ding/8084-נעל_ריצה_של_אדידס_יוניסקס-צ'ילד_runfalcon_2.0.jpg)
בד. מְיוֹבָּא. סוליית גומי. נעלי ילדים עם עיצוב 3 פסים. סגירת תחרה. עליון טקסטיל. תחושה קלה. בטנת טקסטיל. בין אם המוביל הקטן שלך מוציא את דלת בית הספר בהפסקה, יוצא למחנה הסופטבול או סתם משחק בחצר, נעלי הספורט של אדידס לילדים מספקות עמידות, תמיכה ונוחות. עליון רשת נושמת שומר על רגליהם קרירות עם כל הרפתקאות היום. עליון זה מיוצר עם סדרת חומרים ממוחזרים, כולל לפחות 50% תוכן ממוחזר. מוצר זה מייצג רק אחד מהפתרונות שלנו שיעזרו לסיים פסולת פלסטיק.