• חדש
XJJZS 6 יחידות בעבודת יד מפית חג המולד מחזיקי טבעות חג המולד שולחן ארוחת ערב קישוט

XJJZS 6 יחידות בעבודת יד מפית חג המולד מחזיקי טבעות חג המולד שולחן ארוחת ערב קישוט

ILS 13.20
בחנות.

כמות

נוח למגע. עיצוב פרחוני אלגנטי ועדין. מושלם לחתונות או למפגשים משפחתיים. ניתן להשתמש במפיות של סגנונות וחומרים שונים, להוסיף אווירה אלגנטית ומציגה את שולחן העבודה הניקיון של המשפחה והאורחים שלך. הוספת נגיעה של נוף השולחן שלך. ניתן להשתמש במפגשים רשמיים וגם מזדמנים. מתאים למשקעי חתונה, ארוחות ערב, נשמות אור נרות רומנטיות ומסיבות חג. נוח למגע. עיצוב פרחוני אלגנטי ועדין. מושלם לחתונות או למפגשים משפחתיים. ניתן להשתמש במפיות של סגנונות וחומרים שונים, להוסיף אווירה אלגנטית ומציגה את שולחן העבודה הניקיון של המשפחה והאורחים שלך. הוספת נגיעה של נוף השולחן שלך. ניתן להשתמש במפגשים רשמיים וגם מזדמנים. מתאים למשקעי חתונה, ארוחות ערב, נשמות אור נרות רומנטיות ומסיבות חג. תאר : נוח למגע. עיצוב פרחוני אלגנטי ועדין. מושלם לחתונות או למפגשים משפחתיים. יכול לשמש עם מפיות של סגנונות וחומרים שונים, להוסיף אווירה אלגנטית ולהציג את משפחתך ואורחים ניקיון שולחן עבודה. מוסיף נגיעה של נוף השולחן שלך. יכול לשמש למפגשים רשמיים וגם מזדמנים המתאימים למפגשי חתונה, ארוחות ערב, נשמות אור נרות רומנטיות ומסיבות חג. מפרט : סוג : חומר טבעת מפית : צבע עץ : כמו שארזת הראווה של תמונות כוללת : 6* טבעות מפיות (מוצרי הדגמה אחרים לא כלולים) הערה : צילום קל ותצוגות שונות עלולות לגרום לצבע הפריט בתמונה מעט שונה מהדבר האמיתי. השגיאה המותרת של המדידה היא +/- 1-3 CM.due לאפקט השונה ואפקט האור, הצבע בפועל של הפריט עשוי להיות שונה במקצת מהצבע שהוצג בתמונות. תודה!.

הפרמטרים של המוצר

Type:
Napkin Ring
Material:
Wood
Color:
as picture show
Package includes:
6* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :

קונים גם אוהבים את זה

ZHYH 10 יח '

ILS 140.67

נוח למגע עיצוב פרחוני אלגנטי ועדין מושלם לחתונות או למפגשים משפחתיים קישוט יפהפה למפיות, פשוט ומעשי...