• חדש
Sjydq 2 pcs LED אור סולארי מתכת חלולה החוצה פרח אטום דשא עמיד דשא מנורת גן קישוט גן חצר תקע קרקע אור

Sjydq 2 pcs LED אור סולארי מתכת חלולה החוצה פרח אטום דשא עמיד דשא מנורת גן קישוט גן חצר תקע קרקע אור

ILS 97.70
בחנות.

כמות

השתמש באנרגיה סולארית כדי להטעין במהלך היום, פתיחה אוטומטית בלילה, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה. אטום למים לא מפחד, חיצוני חיים אטומים למים. עלי הכותרת של אורות הפרחים הסולאריים עשויים פלדה עמידה ועמידה, הנורה בתוך הפנס כוללת תצוגה סדוקה, מראה מציאותי ויפה. פרחי הברזל הללו יייפו את הדשא, הגן או החצר שלך ויהפכו אותם כל כך צבעוניים. התקנה קלה : אין צורך באספקת חשמל נוספת, חבר את כל רכיבי אור השמש וסובב את הפאנל הסולארי לדרום תוך 3-5 דקות בלבד. השתמש באנרגיה סולארית כדי להטעין במהלך היום, פתיחה אוטומטית בלילה, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה. אטום למים לא מפחד, חיצוני חיים אטומים למים. עלי הכותרת של אורות הפרחים הסולאריים עשויים פלדה עמידה ועמידה, הנורה בתוך הפנס כוללת תצוגה סדוקה, מראה מציאותי ויפה. פרחי הברזל הללו יייפו את הדשא, הגן או החצר שלך ויהפכו אותם כל כך צבעוניים. התקנה קלה : אין צורך באספקת חשמל נוספת, חבר את כל רכיבי אור השמש וסובב את הפאנל הסולארי לדרום תוך 3-5 דקות בלבד. השתמש באנרגיה סולארית כדי להטעין במהלך היום, פתיחה אוטומטית בלילה, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה תצוגה סדוקה, מראה ריאליסטי ויפה. פרחי ברזל אלה יייפו את הדשא, הגן או החצר שלך ויהפכו אותם לכל כך צבעוניים. התקנה לא קלה : אין צורך באספקת כוח נוספת, לחבר את כל רכיבי אור השמש וסובב את הפאנל הסולארי מדרום פנימה רק 3-5 דקות להשלמה. מפרט : פרמטרים של פאנל סולארי : סיליקון פוליקריסטלי 2 V 40m A סוללה : 1pc 1.2 V Ni-MH AAA 600mahname : פרחים סולאריים יישומים : גן, פטיו, מדשאה, מרפסת וכו '. חבילה מכילה : 3 x גן סולארי Lightsnote : בגלל הצג והשפעה האור השונה, צבע הפריט בפועל עשוי להיות שונה במקצת מהצבע שהוצג בתמונות. תודה! אנא אפשר סטיית מדידה של 1-2 ס"מ בגלל מדידה ידנית. רק תוכן החבילה לעיל, מוצרים אחרים אינם כלולים. הערה : צילום קל ותצוגות שונות עלולות לגרום לצבע הפריט בתמונה מעט שונה מהאמיתית דָבָר. השגיאה המותרת למדידה היא +/- 1-3 ס"מ.

הפרמטרים של המוצר

Solar panel parameters:
polycrystalline silicon 2V 40MA
Battery:
1pc 1.2V NI-MH AAA 600MAH
Name:
Solar Flower Light
Applications:
garden, patio, lawn, balcony, etc.
Package contains:
3 x solar garden lights
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement.:
Only the above package content, other products are not included.:
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

קונים גם אוהבים את זה