• חדש
ציור יהלום 5D קישוט ליל DIY 5D ציור יהלום גולגולת אור LED LED, ערכת ציור יהלום מקדחה מלא

ציור יהלום 5D קישוט ליל DIY 5D ציור יהלום גולגולת אור LED LED, ערכת ציור יהלום מקדחה מלא

ILS 2.33
בחנות.

כמות

מספרי התמונות הבסיסיות המודפסות ברורים ומדויקים, צבע עשיר, קל להדבקה ודוחים עייפות עיניים. יש מחזיק בחלק האחורי של האור שתוכל לשים אותו על השולחן, ותוכל לתלות אותו, על סמך בחירתך. אביזרים מלאים, תוכלו ליצור קישוטים ייחודיים בעצמכם. דפוס מעודן יכול להיות מתנה טובה לחברים שלך או לעצמך. ניתן לתלות את המוצר המוגמר בסלון, ללמוד, בחדר השינה כדי להוסיף טעם אחר. יהלום. יהלום. תכונה : 1. אביזרים מלאים, תוכלו ליצור קישוטים ייחודיים בעצמכם 2. מספרי התמונות הבסיסיות המודפסות ברורים ומדויקים, צבע עשיר, קל להדבקה ודוחים עייפות עיניים 3. דפוס מעודן יכול להיות מתנה טובה לחברים שלך או לעצמך 4. ניתן לתלות את המוצר המוגמר בסלון, ללמוד, בחדר השינה להוסיף טעם שונה 5. יש מחזיק בחלק האחורי של האור שתוכלו לשים אותו על השולחן, ותוכלו לתלות אותו, בהתבסס על הבחירות שלכם : סוג פריט : תליית צביעה חומר מנזר : דילום בצורת קריסטל : בערך. 15 ס"מ / 5.9inwidth : בערך. 15 ס"מ / 5.9 אינץ ' : 2 x סוללות AA (לא כלול) הוראות : 1. צפה בצבע של יהלומי שרף, מסודרים בסדר קידוד. על פי קליפ קידוד הצבעים המתאים, Diamond3 משובץ שרף. מומלץ להשלים סוג אחד של סט שרף מהר יותר. על מנת לחתוך דמות טובה על הרישום, טען את המערך הממוין לרשימת החבילות : 1 x פלסטיק עגול תאורה תלייה 5 x שקית קריסטל 1 x ציצית 1 x מגש 1 x gum1 x pen1 x רופנוטה תלויה קטנה : 1. זהו ציור DIY. זה לא מוצר מוגמר. אתה צריך לעשות את זה בעצמך 2. בשל אפקטים שונים של תצוגה ותאורה שונים, הצבע בפועל של הפריט עשוי להיות שונה מעט מהצבע המוצג בתמונה 3. עקב מדידה ידנית, אנא אפשר שגיאת מדידה של 1-3 ס"מ.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Hanging Painting LampMaterial
Height:
Approx. 15cm / 5.9in
Width:
Approx. 15cm / 5.9in
Power:
2 x AA batteries (not included)
Instructions:
1. View the color of resin diamonds, arranged in coding order:
2.Uncover the tape diagram above, you will see the color coding of many symbols. According to the corresponding color coding clip, the resin inlaid diamond:
3. It is recommended that one type of resin set be completed faster. In order to cut a good figure on the drawing, load the sorted array into :
Package List:
1 x Round Plastic Hanging Light:
5 x Crystal Bag:
1 x Tassel:
1 x Tray:
1 x Gum:
1 x Pen:
1 x Small Hanging Rope:
Note:
1. This is a DIY painting. this is not a finished product. You need to do it yourself:
2. Due to different display and lighting effects, the actual color of the item may differ slightly from the color shown on the picture:
3. Due to manual measurement, please allow measurement error of 1-3cm.:

קונים גם אוהבים את זה

Ship Now מספק

ILS 67.90

שקיות פולי יציבות מושלמות להגנה על מוצרי משקל בינוני עד כבד מפני לכלוך, אבק ולחות תיקים מיוצרים מסרט פול�